SALİHLİ TİCARET VE SANAYİ ODASI

STSO HABERLER

Güncel haberlerimizi buradan takip edebilirsiniz

Salihli TSO’dan Ramazan yardımı

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası, Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine toplam değeri 266 bin TL’yi bulan alışveriş çeki dağıtımı yapıyor.


2024-3-27


Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine destek olmayı bir gelenek haline getiren Salihli Ticaret ve Sanayi Odası, her biri 400 TL değerinde olan alışveriş çeki dağıtımına başladı. Toplam değeri 266 bin TL olan çekleri 38 meclis üyesi kanalıyla dağıtma kararı alan Salihli TSO yönetimi, sorumluluk alanında bulunan Salihli, Kula ve Selendi’de toplam 763 adet alışveriş çekini ihtiyaç sahiplerine ulaştıracak.

Meclis kararıyla toplam 266 bin TL değerinde alışveriş çeki dağıttıklarını belirten Salihli TSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yüksel, şu bilgileri verdi:

“Bu yıl 585 adedi Salihli’de, 110 adedi Kula’da ve 68 adedi Selendi’de olmak üzere toplam 763 adet alışveriş çeki dağıtımı yapacağız. Bu yardımları da meclis üyelerimiz ve komite üyelerimiz vasıtasıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız. Üyelerimiz adına yaptığımız bu hayrı Allah kabul etsin. Herkese hayırlı Ramazanlar dileriz.”