SALİHLİ TİCARET VE SANAYİ ODASI

STSO HABERLER

Güncel haberlerimizi buradan takip edebilirsiniz

Salihli TSO’da Genç ve Kadın Girişimciler adaylarını belirledi

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nın üyeleri sandık başına giderek, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Manisa Genç Girişimciler Kurulu ve Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’nde Salihli’yi temsil edecek olan isimleri seçti.


2023-10-20

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılan seçimde Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Manisa İcra Komiteleri’nde kendilerini temsil edecek olan isimleri seçti.

Kurul üyelerine hitaben bir konuşma yapan Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yüksel, Salihli TSO’nun özellikle Kadın Girişimciler Kurulu’nun takdire değer çalışmalar yaptığını belirterek, yapılan aktivitelerin güzel sonuçlar doğurduğunu anlattı. Gençlerin ve kadınların potansiyelinin farkında olduklarını belirten Yüksel, her iki kurulun yaptığı çalışmaları sonuna kadar desteklediklerini ve yapılan her aktivitenin arkasında olduklarını kaydederek, “Kadın ve genç girişimcilerimizle birlikte bölgemizin ve kentimizin gelişimine katkı sağlayacak etkin projeleri birlikte hayata geçireceğiz.” dedi.

Yapılan oylama sonucu Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nı temsil edecek Kadın Girişimciler’de asil isimler şunlar oldu: Benay Oral, Beyhan Karagöz, Emine Gülşah Ergüder Kaya. Yedek olarak ise Selvet Sevinç, Figen Demir ve Hürriyet Er seçildi.

Genç Girişimciler’de asil liste: Ali Osman Çelebi, Süreyya Dönmez ve Sıla Demirhan; yedek liste ise Rahmi Darıcı, Haktan Elmacı ve Sedat Cömert’ten oluştu.

Salihli TSO Meclis Başkanı Süleyman Oral, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Taner Kalay ve Günay Topkaya ile Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Kınık, seçimlerden sonra asil ve yedek üye olarak belirlenen üyeleri tebrik ederek, başarılı bir dönem dileklerinde bulundu.