13.04.2021
Salihli Vizyon Dergisi 60. sayıya ulaştı

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nın üç ayda bir yayınlanan dergisi Salihli Vizyon’un 60. sayısı zeytin konusuna ayrıldı. Zeytin ve zeytinyağı üretimi yapan üyelerle birebir görüşmelerin yapılarak, yeni sezonun değerlendirmelerinin sunulduğu dergide, zeytincilerin kooperatif çatısı altında birleşme hedeflerine vurgu yapıldı.

Salihli Vizyon Dergisi’nin 60. sayısında zeytin kooperatifçiliğinde en iyi örneklerden biri olan İzmir’deki Gödence Kooperatifi’nin Başkanı Özcan Kokulu ile bir röportaj yayınlandı. Dergide, Ege Giyim Sanayicileri Derneği Başkanı Salihlili Hayati Ertuğrul ile yapılan röportaj, “Hazır giyimin DNA’sı değişti” başlığı ile yer aldı.

2005 yılından itibaren yayınlanmaya başlayan ve her sayıda farklı bir sektörü ele alarak Salihli TSO üyelerinin tanıtımını yapan, sektördeki gelişmeleri ve sorunları ele alan Salihli Vizyon Dergisi, iş aleminin nabzını tutuyor.

Salihli TSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yüksel, Salihli’nin yanı sıra Kula ve Selendi’nin de sesi olan Salihli Vizyon Dergisi’nin iş çevrelerinde sabırsızlıkla beklenen ve yakından takip edilen bir yayın haline geldiğini belirterek, şunları söyledi:

“Salihli Vizyon dergimiz üyelerimizin yanı sıra, Türkiye genelindeki 365 Oda ve Borsa’ya da gönderiliyor ve Salihli’nin tanıtımını en iyi şekilde yapıyor. Üç ayda bir yayınlanan dergimizde ekonominin yanı sıra kültür, eğitim, sanat gibi çok farklı konular ele alınıyor. Dergimiz 15 yılda aranan ve yakından takip edilen bir yayın haline geldi.”