13.04.2021
Salihli TSO Ortaokulu, tatile törenle girdi

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası İlkokulu ve Ortaokulu’nda düzenlenen karne törenine Salihli TSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yüksel, Başkan Yardımcısı Günay Topkaya, Meclis Üyesi Hasan Kınık da katıldı.

Törende bir konuşma yapan Yüksel, Oda olarak eğitime büyük önem verdiklerini belirterek, Oda’nın ismini taşıyan okulun başarılarıyla gurur duyduklarını ifade etti. Okullardan gelen  talepleri bütçenin sunduğu imkanlar çerçevesinde karşılamaya çalıştıklarını kaydeden Yüksel, “Salihli TSO’nun ismini taşıyan okulumuzu yakın takibe aldık. Burada okuyan çocuklarımızın başarılı olması için her türlü katkıyı sunmaya hazırız. Güvenli, sağlıklı, verimli ve kaliteli bir eğitim için gerekli olan AB standartlarında olduğunu belgeleyen OHSAS TS 18001 belgesini alan okulumuzun yönetimini ve öğretmenlerini kutluyorum. Bu belgenin, başarı çıtasını daha yükseklere çıkaracağına inanıyorum. Bundan sonraki hedef 45001 belgesini almak olmalı.” dedi.

Okul Müdürü Şahin Turanlı’ya ve OHSAS 18001 belgesinde emeği geçen öğretmenler Nuran Sarı, Tuba Doğru, Mehmet Umutlu, Halil Topal ve Yunus Yalçın’a birer plaket takdim eden  Yüksel, “Başarılı çalışmalarınızla Salihli’nin ismini eğitim camiasında da en üst seviyelere taşıyorsunuz. Sizlerle gurur duyuyoruz.” dedi.

Karne dağıtım töreninde ayrıca okuldan tayin olarak başka bir okula geçen İngilizce öğretmeni İlknur Uymaz’a da plaket takdim edildi.