23.09.2021
TEB’den Salihli TSO üyelerine avantaj

Salihli TSO, üyelerinin daha iyi şartlarda finansmana ulaşması amacıyla bankalarla yaptığı protokollere bir yenisini ekledi. Salihli TSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yüksel ile TEB Salihli Şube Müdürü Ufuk Can arasında imzalanan protokole göre, TSO üyelerine şu avantajlar sağlanacak:

“Salihli TSO üyeleri, özel avantajlarla hem bireysel hem de ticari ihtiyaçlarını uygun koşullarda karşılayabilecek. Protokol, özel indirimli kredi faizi, ekstra avantajlı POS fiyatlaması, çeşitli bankacılık işlemlerinde masraf indirimleri ve bazı işlemleri ücretsiz yapma imkanı gibi pek çok avantajı kapsıyor. Pakette, ayrıca ön onaylı kredi imkanı bulunuyor.

TSO üyelerine, POS, Patron Kart, Taksitli Ticari Kredi, Çek Karnesi, özel fiyatlamaları ve ön onaylı limit tahsisi yapılabilecek. TSO üyeleri dosya tahsis masrafından muaf olacak.”

TEB Salihli Müdürü Ufuk Can, bankanın sunduğu “marifetli hesap” hakkında yaptığı bilgilendirmede, mevduata en yüksek faiz sunan iki bankadan birinin TEB olduğuna vurgu yaptı. Marifetli Hesap ile üyelerin, birikimlerini özel faiz oranları ile gecelik vadeli mevduatta değerlendirebileceğini, diledikleri zaman para yatırma ve para çekme işlemlerini gerçekleştirebileceklerini belirten Can, marifetli hesap ile müşterilerin yapacakları EFT ve havale işlemlerinde masraf alınmadığını da hatırlattı.

Protokol imza törenine ayrıca Salihli TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Günay Topkaya ve Taner Kalay, Yönetim Kurulu Üyeleri Turgut Yenidünya ve Ahmet Doğan ile TEB Salihli İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi Necmiye Feride Dönmez de katıldı.