13.04.2021
Kadın Girişimciler Kurulu temsilcileri yeni dönemi anlattı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) Manisa Kadın Girişimciler Kurulu’na Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nı temsilen seçilen asil ve yedek üyeler, Kadınlar Birliği’nin meclis toplantısında bir araya geldi.

Salihli TSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yüksel’in konuk olarak katıldığı Kadınlar Birliği Meclisi saygı duruşu ile başladı. TOBB’un Manisa Kadın Girişimciler Kurulu’na seçilen asil üyeler Benay Oral ve Lütfiye Demirhan ile yedek üyeler Beyhan Karagöz ve Hayal Mut, meclis toplantısında birer sunum yaptı.

Oral ve Demirhan, Manisa’da yapılan kurul toplantısında konuşulanları ve yeni dönem hakkındaki düşüncelerini aktardı. Manisa Kadın Girişimciler Kurulu’nun yeni yönetimi hakkında bilgi verildi ve düzenlenen toplantıda üyelerin birbiriyle tanışıp kaynaştığı anlatıldı.

Benay Oral, Salihli TSO Kadınlar Birliği Meclisi’ni temsilen gittikleri Manisa’daki kurulda etkin görev yapacaklarını, Kadınlar Birliği’ni oluşturan 37 üyenin önümüzdeki dönemde toplantılara ve etkinliklere daha aktif katılımlarını beklediklerini ifade etti.

Salihli TSO Başkanı İbrahim Yüksel de, kadınlara hitap ederek, şöyle konuştu:

“Siz bizim odamızın sosyal yüzüsünüz. Odamız adına birçok etkinliği yaparak, elde edilen gelirle 15 kız öğrenciye burs veriyorsunuz. Bu örnek uygulamalar için size teşekkür ederiz. Kadınların iş hayatında daha fazla yer almalarını bekliyoruz. Önümüzdeki dönemde de yaptığınız etkinliklerde her zaman arkanızdayız. Başarılarınızın devamını dileriz.”