08.03.2021
İndirim yapan esnafa teşekkür turu

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) ülke genelinde yürüttüğü “Enflasyonla Topyekün Mücadele” kampanyasına Salihli’den katılım her geçen gün artıyor. İndirim afişlerini dükkanlarının camlarına asan Salihli TSO üyelerine, Salihli Kaymakamı Levent Kılıç, Salihli TSO Yönetimi ve Meclis Üyeleri ile Milli Eğitim Müdürü İsa Dilek tarafından ziyaret gerçekleştirilerek, duyarlılıkları nedeniyle teşekkür edildi.

İlk ziyaret Turan Caddesi’nde yer alan Bayraktar Konfeksiyon’a gerçekleştirildi. Daha sonra aynı cadde üzerinde yer alan Bursa Kumaş Pazarı, Zehra Moda, Özyaman Gelinlik, Berivan Giyim, İmaj Giyim, Hülya Giyim, Eşarppark, Caniko Giyim, Güven Emlak, Zeyno Giyim mağazalarına girilerek, yetkililerine teşekkür dilekleri iletildi.

Salihli TSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yüksel, Başkan yardımcıları Taner Kalay ve Günay Topkaya, Yönetim Kurulu Üyesi Özdemir Bayraktar’ın da yer aldığı teşekkür heyetinde, daha sonra Dutlu Sokak’ta bulunan Podyum Butik, Seçgin Perde ve Sultan Mobilya’ya ziyaret gerçekleştirildi.

İndirime katıldıkları için teşekkür ziyareti gerçekleştirilen üyelerden biri olan Girginler’in  Zafer Mahallesi Site Caddesi üzerindeki marketine gidildi. Girginler Market yetkilisi Murat Girgin, Salihli’nin yerel marketi olduklarını, 8 şube ile hizmet verdiklerini, bazı ürünlerde yüzde 50’ye yakın indirimle kampanyaya katıldıklarını ifade etti.

Salihli TSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yüksel, en az yüzde 10 oranında indirim ve en az 3 ay boyunca sürdürmek kaydıyla “Enflasyonla Topyekün Mücadele” kampanyasına katılımın Salihli’de büyük ilgi gördüğünü belirtti. Farklı sektörlerden 100’e yakın firmanın kampanyayı desteklediğini ifade eden Yüksel, ekonomideki sıkıntının azaltılması ve enflasyonun aşağı çekilmesi konusunda destek veren herkese teşekkür etti.