23.09.2021
Kadınlar Birliği’nden eğitim -uygulama okulunda atölye çalışması

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Kadınlar Birliği, sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi. Düzenlediği kermesler ve özel günlerden elde ettiği gelirleri eğitime kanalize etmeyi bir gelenek haline getiren Salihli TSO Kadınlar Birliği, bir adım daha ileriye giderek bu çalışmalarına eğitilebilir durumdaki özürlüleri de dahil etti. Salihli Eğitim Uygulama Okulu’nda bir atölye çalışması düzenleyen Kadınlar Birliği üyeleri, okuldaki öğretmen ve öğrencilerle birlikte “Fatma ana eli” olarak tabir edilen porselen hediyeliklere rengarenk desenler çizdi. Gençler, yararlı bir iş yapmanın yanı sıra, birlikte zevkli dakikalar geçirdi.

Sosyal sorumluluk projelerine büyük önem verdiklerini belirten Salihli TSO Kadınlar Birliği üyeleri, Eğitim Uygulama Okulu’nda gençlerle birlikte hazırladıkları hediyelikleri satışa sunacakları, elde edilen geliri de üniversiteli kızlara burs olarak aktaracakları bilgisini verdi.
 

�����������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������