23.09.2021
Salihli TSO üyelerine teknolojik kolaylık

Teknolojinin imkânlarından yararlanmak ve üyelere her türlü kolaylığı sağlamanın yollarını arayan Salihli TSO, üyelerin her seferinde Oda’ya gelmesini gerektirmeden, ofislerinden belgelere erişimi sağlamak için yeni bir uygulama başlattı.

EBYS olarak adlandırılan elektronik belge yönetim sistemi ile online olarak aidat yatırabilmenin yanı sıra, Oda’dan alınan faaliyet belgesi, oda kayıt belgesi, ihale durum belgesi ve ticari ikametgah gibi belgeler de bilgisayar ortamında sağlanabiliyor. Faaliyet belgeleri Türkçe olduğu gibi İngilizce olarak da çıkarılabiliyor.

Aidatı online olarak yatırmak için https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden giriş yapılıp, ödeme kısa sürede gerçekleştirilebiliyor. Online belge alma için ise https://uye.tobb.org.tr/organizasyon/firma-index.jsp linkinden giriş yapılabiliyor.

Salihli TSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yüksel, Oda’nın teknolojik altyapısını geliştirdiklerini, yeniliklerden üyelerini faydalandırmak için kolaylıkları hayata geçirdiklerini belirterek, “Salihli’nin yanı sıra Kula ve Selendi’den de üyeleri bulunan Oda’ya, aidat ödemeye gelmek için üyelerimiz bundan sonra hem yorulmayacak, hem de zaman kaybına uğramayacak. Bazı belgeleri de ofislerinde oturdukları yerden kısa zamanda doldurup, çıktısını alabilecek. Temmuz ayı başından itibaren yürürlüğe giren uygulamadan, üyelerimizi yararlanmaya davet ediyoruz” dedi.