23.09.2021
Salihli TSO’nun yeni yönetiminden protokol ziyaretleri

Meclis, Yönetim ve Meslek Komiteleri seçimlerinin ardından iş başına gelen Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nın yönetimi, yeni dönem öncesi Salihli protokolüne ziyaretler gerçekleştirdi. Heyette Salihli TSO Meclis Başkanı Süleyman Oral, Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yüksel ve Yönetim Kurulu üyeleri yer aldı.

Salihli Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu’nu makamında ziyaret ederek, geçtiğimiz dönemde yaptıkları önemli çalışmalar hakkında kısaca bilgilendirmede bulunan Salihli TSO heyeti, Kaymakam Çelenkoğlu’na kente yaptığı hizmetlerden dolayı da teşekkür etti. Demokratik bir seçimi geride bıraktıklarını ve Salihli’nin yanı sıra Kula ve Selendi’deki üyelerin teveccühüyle yeniden iş başına getirildiklerini belirten İbrahim Yüksel, hiçbir üyeyi dışlamadan, her görüşe saygı göstererek, ortak akılla çalışmalarına devam edeceklerini ifade etti.

Salihli’nin ekonomik alanda olduğu kadar eğitim alanında da gelişmesi için çaba sarf ettiklerini, eğitim konusuna özel bir önem verdiklerinin altını çizen Yüksel, Salihli’deki meslek odaları ve sivil toplum kuruluşlarıyla ortak hareket ederek çeşitli projeler geliştirmekten de son derece mutlu olduklarını belirtti.

Protokol ziyaretleri kapsamında Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ile makamında görüşen Salihli TSO heyeti, kentin sorunları ve Organize Sanayi Bölgesi’ndeki gelişmeler hakkında sohbet etti.

Salihli TSO heyeti daha sonra da Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu’yu ziyaret ederek, yapılabilecek ortak projelerle ilgili görüş alışverişinde bulundu.