13.04.2021
Kaymakam, Salihli TSO’yu ziyaret etti

Salihli Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu, Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek, ilçenin ekonomik potansiyeli hakkında bilgilendirildi. Dört ay önce göreve geldiği Salihli’de ilçeyi tanıma turları çerçevesinde gerçekleştirdiği ziyarette Salihli TSO Yönetim Kurulu tarafından karşılanan Çelenkoğlu, üyeler ve faaliyet konuları hakkında detaylı bilgi aldı.

Salihli TSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yüksel, yapılan ziyarette ağırlıklı olarak ekonomik konuları konuştuklarını belirterek, ilçede üretilen ürünler ve Organize Sanayi Bölgesi konusunda Kaymakam Çelenkoğlu’na detaylı bilgi sunduklarını ifade etti.

Yüksel, görüşmede ayrıca olumlu etkilerinin görülmeye başladığı istihdam seferberliği konusunda da görüş alışverişinde bulunduklarını belirterek, bunun yanı sıra ilçenin sağlıkta olduğu gibi eğitimde de merkez konumuna gelmeye başladığını anlattıklarını söyledi. Yüksel, Kula ve Selendi’nin de Salihli TSO’nun görev alanına girdiği konusunda Kaymakam Çelenkoğlu’na bilgi aktardıklarını sözlerine ekledi.