09.03.2021
Salihli TSO, 90 kişiyle İstanbul’da iki fuarı ziyaret etti

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası, inşaat sektöründe faaliyet gösteren üyelerinden oluşan 90 kişilik bir grubu Oda’nın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Günay Topkaya’nın organizasyonu ile İstanbul’a götürdü. Üyeler, CNR EXPO Yeşilköy’deki Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarlarından biri olan UNICERA Seramik Banyo ve Mutfak Fuarı ile Büyükçekmece’deki TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya Pencere ve Kapı 2017 fuarlarında sektördeki gelişmeleri ve yeni ürünleri inceledi.

Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarlarından biri olan UNICERA’ya15 ülkeden katılımcı, 40 ülkeden de alım heyetleri geldi.  60 bin metrekare alanda düzenlenen fuara, bini aşkın marka ve temsilcilik katıldı. Fuar kapsamında ayrıca Su Medeniyetleri Sergisi, Seramik Sergisi ve engelli sanatçı Semra Çelik’in resimlerinden oluşan sergi açıldı. Fuarda banyo ürünleri, zemin-duvar kaplamaları, seramik işleme teknolojileri, mutfak ürünleri, dekorasyon ürünleri, ambalajlama, depolama gibi ürün grupları ve hizmetler sergilendi

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya Pencere 2017 ve Avrasya Kapı 2017 fuarlarında ise pencere, pencere profil, panjur-cephe sistemleri, pencere aksesuarları, yalıtım malzemeleri, kapı üretim makineleri, kapı aksesuarları, kilit ve kontrol sistemleri sergilendi. Fuar,  100'ün üzerinde ülkeden sektör profesyonelini bir araya getirdi.