Member Login
17.05.2022
Previous
 • / Actual News / — 14.12.2016

  KOSGEB to 50 thousand TL up to the appropriate payment credit facility

  SMEs who want to benefit from Operating Capital Loan Interest Support should update their statements in KOSGEB database.Read..

 • / Actual News / — 13.12.2016

  Salihli TSO's members breathing credit

  Salihli TSO üyeleri, Ziraat Bankası ve Denizbank’tan 50 bin TL’ye kadar uygun faizli “Nefes kredisi” kullanabilecek. Bunun için Salihli TSO, 1 milyon TL ile bankalara kaynak yarattı.Read..

 • / Actual News / — 11.12.2016

  'Mevlid Kandili' Celebrity Message

  'Mevlid Kandili' Celebrity MessageRead..

 • / Actual News / — 11.12.2016

  Terror Condemnation

  We condemn the treacherous terrorist attack in IstanbulRead..

 • / Actual News / — 5.12.2016

  Salihli TSO members, İş Bank with a suitable interest rate credit facility

  According to the protocol signed between Salihli Chamber of Commerce and Industry Chairman İbrahim Yüksel and İş Bank Salihli Branch Manager Fikret Esirgen, Chamber members can use a monthly rate of 0.99 percent interest on the bank.Read..

 • / Actual News / — 5.12.2016

  Türk Kadınına Seçme Ve Seçilme Hakkı

  Türk Kadınına Seçme Ve Seçilme Hakkı 'nın verilmesinin 82. yılı kutlu olsunRead..

 • / Actual News / — 1.12.2016

  30/11/2016 Kosgeb Girişimcilik Mülakatını Kazanan Listesi

  30/11/2016 tarihinde mülakatı yapılan Kosgeb Girişimcilik Eğitimini Kazanan ListesiRead..

 • / Actual News / — 30.11.2016

  Salihli TSO, otizme dikkat çekti

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nın Kadınlar Birliği tarafından düzenlenen “Otizm İçin Farkındalık Konferansı”nda, İzmir’den gelen Anadolu Otizm Vakfı yetkilileri bu hastalık konusunda detaylı bilgiler paylaştı.Read..

 • / Actual News / — 29.11.2016

  İzmir’deki Salihlililer’in yılsonu balosuna yoğun ilgi

  Salihli Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği’nin İzmir Arena’da gerçekleştirdiği yılsonu balosuna Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, AKP Milletvekili Selçuk Özdağ, Ege Üniversitesi Rektörü Cüneyt Hoşcoşkun, eski milletvekilleri, Orman Bölge Müdürü ile İzmir ve Manisa’dan seçkin protokol üyeleri katıldı. Dernek Başkanı Hayati Ertuğrul, Salihli TSO ile ilçenin tanıtımı konusunda yürüttükleri işbirliğinin örnek bir dayanışma içinde yapıldığını belirterek, TSO yönetimine teşekkür etti.Read..

 • / Actual News / — 28.11.2016

  Salihli TSO’da Otizm Konferansı

  Salihli TSO Kadınlar Birliği’nin organizasyonuyla “Otizm İçin Farkındalık” konferansı düzenlenecek. Salihli TSO Sardes Konferans Salonu’ndaki konferans, bugün (29 Kasım Salı) saat 20.30’da başlayacak.Read..

 • / Actual News / — 26.11.2016

  Salihli TSO’nun katkısıyla Bahçecik’te iki kütüphane açıldı

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası, Salihli’nin Bahçecik Mahallesi’nde biri ilkokulun içinde biri de köyün merkezinde olmak üzere iki kütüphaneye maddi destek sağladı. Atatürk Çocukları Kütüphaneleri’nin açılışı öğretmenler gününde öğrenciler, Salihli TSO yöneticileri ve İzmir’den gelen gazeteci, şair ve yazarların katılımıyla açıldı.Read..

 • / Actual News / — 23.11.2016

  Salihli TSO, Salihli, Kula ve Selendi’deki öğrencilere 1600 mont dağıtacak

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası, Salihli, Kula ve Selendi’deki ilköğretim öğrencilerine yapacağı 1600 mont yardımını, Salihli Kaymakam Vekili Ali Osman İşsen ve Salihli İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Dilek’in de katıldığı törenle duyurdu.Read..

 • / Actual News / — 16.11.2016

  Salihli TSO, bölgenin ilk altı yıldızlı odası oldu

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası, akreditasyonda bir adım daha ileri giderek, altı standarttan belgelendirilen bölgedeki ilk ticaret ve sanayi odası olma başarısını gösterdi.Read..

 • / Actual News / — 15.11.2016

  Salihli Oda temsilcileri ve iş adamlarından Vali Güvençer’e ziyaret

  Salihli’deki esnaf odaları temsilcilerinden ve iş adamlarından oluşan 8 kişilik grup, Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Heyet, Salihli’ye Fen Lisesi kurulması ve Mesleki Teknik Eğitim Merkezi açılması konusundaki taleplerini iletti.Read..

 • / Actual News / — 14.11.2016

  Salihli TSO Kadınlar Birliği’nden İzmir’de kültür turu

  Salihlili Kadınlar, eşleriyle birlikte Özgörkey Klasik Otomobil Müzesi’ni gezdikten sonra, Kordon’da bulunan Atatürk Müzesi’ni ziyaret etti. Günün sonunda Tarihi Asansör’de İzmir manzarası eşliğinde sohbet edildi.Read..

 • / Actual News / — 10.11.2016

  10 Kasım

  Cumhuriyetimizin Kurucusu Buyuk Onder Gazi Mustafa Kemal Ataturk’ üRead..

 • / Actual News / — 10.11.2016

  Komşu Odalar, istişare için Salihli’de buluştu

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası ile Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri, genel ve yerel sorunları değerlendirmek üzere ortak toplantıda bir araya geldi.Read..

 • / Actual News / — 4.11.2016

  Dubai İnşaat ve Yapı Malzemeleri Fuarı

  Dubai İnşaat ve Yapı Malzemeleri Fuarı 21-24/11/2016Read..

 • / Actual News / — 3.11.2016

  Salihli TSO’daki kırsal kalkınma bilgilendirmesine yoğun ilgi

  Tarıma dayalı yatırımların desteklenmesi amacıyla verilen hibeler konusunda Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nda Manisa Kırsal Kalkınma Şube Müdürlüğü tarafından yapılan bilgilendirmeye Salihlili işadamları ve potansiyel yatırımcılar büyük ilgi gösterdi.Read..

 • / Actual News / — 3.11.2016

  Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası ,Alaşehir Ticaret ve Sanayi Odası ve Ekonomi Bakanlığı işbirliğiyle Manisa Ticaret Ticaret Sanayi Odası ev sahipliğinde 09 Kasım 2016 Çarşamba günü saat 13:30’da Manisa Ticaret Ticaret Sanayi Odası Hizmet Binasında ihracat bilincinin arttırılmasınaRead..

 • / Actual News / — 2.11.2016

  Kadınlar Birliği’nden Cumhuriyet kutlaması

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nın Kadınlar Birliği, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı 80 kişilik kalabalık bir katılımla kutladı. Müdire Hanım Evi’nde bir araya gelen Salihlili kadınlar, günün anlamına uygun bir menü eşliğinde “Cumhuriyet ve Kadın” sunumunu izledi.Read..

 • / Actual News / — 2.11.2016

  Kırsal Kalkınma destekleri Salihli TSO’da anlatılacak

  Tarıma Dayalı Yatırımların desteklenmesi kapsamında başvuruları başlayan yüzde 50 hibe destekleri konusunda Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nda bugün saat 16.00’da Manisa Şube Müdürlüğü tarafından bilgilendirme yapılacak.Read..

 • / Actual News / — 27.10.2016

  Salihli’den 7 işadamı, Paris’te Gıda Fuarı’nı ziyaret etti

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası, Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenen “SIAL Paris 2016 Gıda Fuarı’na iş gezisi düzenledi.Read..

 • / Actual News / — 20.10.2016

  İzmir’den 90 kişi Salihli’yi yakından tanımaya geldi

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nın, kentin tanıtımına katkı sağlamak için yaptığı organizasyonla İzmir’den Salihli’ye iki otobüsle 90 kişilik bir grup getirildi. Konak ilçesinin Güzelyalı semtinden gelen İzmirliler, ören yerlerini gezdi, Salihli pazarında alışveriş yaptı, Odun Köfte’nin tadına baktı.Read..

 • / Actual News / — 14.10.2016

  Konfeksiyoncu ve dericiler kalifiye elemandan yana dertli

  Salihli ve Kula’dakikonfeksiyoncu, deri imalatçısı, deri konfeksiyoncu, ayakkabıcı, manifaturacı ve tekstilci üyelerle gerçekleştirilen sektör incelemesinde en büyük sorun olarak kalifiye eleman sıkıntısı ağırlıklı olarak gündeme geldi.Read..

 • / Actual News / — 12.10.2016

  İzmir Dernekler Konfederasyonu üyeleri Salihli’ye hayran kaldı

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası organizasyonu ile Salihli’ye gelen İzmir Dernekler Konfederasyonu üyeleri, ilçenin tanıtımı konusunda etkin işbirliği yapma konusunda görüş alışverişinde bulundu.Read..

 • / Actual News / — 7.10.2016

  Salihli TSO Başkanları, Ticaret ve Sanayi Şurası’na katıldı

  Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası'nın 9’uncusu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nde (TOBB) gerçekleştirildi. Salihli’yi Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yüksel ve Meclis Başkanı Süleyman Oral ile Borsa Meclis Başkanı Halil Çöygün’ün temsil ettiği şurada sorunlar doğrudan Başbakan Binali Yıldırım’a iletildi.Read..

 • / Actual News / — 5.10.2016

  Manisa Valisi Güvençer: Okullar konusunda geriye dönüş çok zor

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Salihli’de kapatılan iki özel okulda Salihli’deki 17 meslek örgütünün Fen Lisesi ve Mesleki Teknik Eğitim Merkezi açılması talebini ilk kez duyduğunu belirterek, “Keşke zamanında bildirseydiniz, kurulan düzeni bozmak çok zor” değerlendirmesini yaptı.Read..

 • / Actual News / — 3.10.2016

  Salihli TSO ve Borsa başkanları Manisa’da istişare toplantısına katıldı

  Manisa ili Oda ve Borsa başkanlarının katıldığı istişare toplantısına konuk olan Arnavutluk Büyükelçisi Genti Gazheli, Manisalı işadamlarını ülkesine yatırım yapmaya davet etti.Read..

 • / Actual News / — 29.09.2016

  Kosgeb’den İmalatcılara Kredi Faiz Desteği

  Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), imalat sanayinde faaliyet gösteren firmalara yönelik yeni bir destek programı başlattı.Read..

 • / Actual News / — 23.09.2016

  Salihli TSO, Mesleki Yeterlilik Belgesi için sınav yapacak

  İnşaat, metal, asansör ve makine sektörlerinde toplam 19 dalda Mesleki Yeterlilik Belgesi almak isteyenlerin Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’na başvurması istendi.Read..

 • / Actual News / — 9.09.2016

  SIAL 2016 Paris Uluslararası Gıda Fuarı

  Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmalarımızın, piyasada ürün rakamlarını görmesi, ürün değerlendirmesi yapması, pazar koşulları ve rekabet düzeyini ölçmesi, yanı sıra ellerindeki ürünleri için alıcı bulabilmesi, ilçe ve ülke bazında ihracat oranını artırma yönünde ticari faaliyetlerde bulunulacaktır.Read..

 • / Actual News / — 7.09.2016

  KOSGEB'den Üretime Dev Katkı “2016 Yılı Makine Teçhizat Kredi Faiz Desteği”

  Bitiş Tarihi: 1 Ocak 2017 Pazar KOSGEB’den Üretime Dev Katkı! “2016 Yılı Makine Teçhizat Kredi Faiz Desteği” KOSGEB; • İMALAT SANAYİNDE FAALİYET GÖSTEREN • KOSGEB Veri Tabanına kayıtlıRead..

 • / Actual News / — 7.09.2016

  Doğalgaz müjdesine, Salihli TSO’dan teşekkür

  Salihli TSO Başkanı İbrahim Yüksel, Bakanlar Kurulu’nda Salihli Organize Sanayi Bölgesi’ne doğalgaz getirilmesi kararının Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmesinin Salihli için büyük bir haber olduğunu belirterek, sanayicileri rahatlatacak olan doğalgazın ilçeye gelmesini sabırsızlıkla beklediklerini ifade etti.Read..

 • / Actual News / — 2.09.2016

  15 Oda temsilcisinden ortak duyuru: “Kapanan okulların yerine Fen Lisesi ve Mesleki Teknik Eğitim Merkezi açılsın”

  Salihli’deki Oda temsilcileri bir araya gelerek, kapanan iki özel okulun yerine ilçenin ihtiyacı olan Fen Lisesi ve Mesleki Teknik Eğitim Merkezi açılması konusunda milletvekillerinden ve kamuoyundan yardım ve destek talebinde bulundu.Read..

 • / Actual News / — 1.09.2016

  1 Eylül Dünya Barış Günü

  1 Eylül Dünya Barış GünüRead..

 • / Actual News / — 1.09.2016

  30 Agustos Zafer Bayramı

  30 Agustos Zafer Bayramı'nı Bıze ArmaganRead..

 • / Actual News / — 25.08.2016

  Aidat borcu olanlara kolaylık

  19 Ağustos tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanan bazı alacakların yeniden yapılandırılmasına ilişkin kanunla Ticaret ve Sanayi Odaları ile Borsalara aidat borcu bulunan tüccar ve sanayicilere kolaylık sağlandı.Read..

 • / Actual News / — 22.08.2016

  Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun

  Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin KanunRead..

 • / Actual News / — 8.08.2016

  İbrahim Yüksel, Cumhurbaşkanı ve Başbakan ziyaretine katıldı

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yüksel, TOBB’a bağlı 365 Oda ve Borsa Başkanları ile birlikte Ankara’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın konuğu oldu.Read..

 • / Actual News / — 26.07.2016

  Karoser ve makine imalatçıları elemandan yana dertli: “Çırak bulunmuyor, sanatkar yetişmiyor”

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nın üyeleri arasında yaptığı anketin değerlendirme toplantısına katılan karoser ve makine imalatçıları, çırak bulamadıklarını, meslek liselerinden gelen elemanların yetersiz olduğunu, sanatkar yetişmediği için kaygılı olduklarını dile getirdi.Read..

 • / Actual News / — 19.07.2016

  Salihlili iş dünyası demokrasiye sahip çıktı

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nda bir araya gelen Ticaret ve Sanayi Odası ile Salihli Ticaret Borsası temsilcileri, TOBB tarafından hazırlanan ortak deklarasyonu basına sundu.Read..

 • / Actual News / — 18.07.2016

  Yüksel: Üzüm üreticisi ve ihracatçı rahat bir nefes aldı

  Türkiye’nin Rusya ile ticari ilişkilerinin normalleşme sürecine girmesi, yaklaşan üzüm hasat döneminde pazar endişesi yaşayan üzüm üreticilerine rahat bir nefes aldırdı. Türkiye’de üretilen çekirdeksiz Sultaniye üzümün yaklaşık yüzde 20’sinin üretildiği Salihli’nin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yüksel, yapılan yanlıştan dönülmesinin iki ülke için de sevindirici olduğunu ifade etti.Read..

 • / Actual News / — 4.07.2016

  Bayram Kutlaması

  Bayram KutlamasıRead..

 • / Actual News / — 29.06.2016

  KINAMA

  İSTANBUL ATATÜRK HAVALİMANIN'DA YAPILAN HAİN SALDIRIYI KINIYORUZ.Read..

 • / Actual News / — 24.06.2016

  Hasat sezonu yaklaşırken, pazar sorunu aşılamadı: Üzüm üreticisi endişeli

  Çekirdeksiz kuru üzümde Türkiye’nin önde gelen üretim bölgesi olan Salihli’de çiftçi ve tüccar kara kara düşünüyor. Yaş üzümde en büyük alıcılardan biri olan Rusya’da pazarın açılmaması halinde fiyatların dip yapması ve ürünün elde kalma endişesi yaşanıyor.Read..

 • / Actual News / — 23.06.2016

  Yüksel, Ege TV’de Salihli’yi anlattı

  Salihli TSO Başkanı İbrahim Yüksel, Ege TV’de “Sora Sora” programında canlı yayında Salihli’nin ürünlerini, iş sahalarını, fabrikalarını ve iktisadi hayatını anlattı.Read..

 • / Actual News / — 9.06.2016

  Az Tehlikeli İş yerleri için Sertifika Programı

  2016 Yaz Dönemi İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hiz. e-Sertifika Programı başvuruları 06 Haziran 2016 - 24 Haziran 2016 tarihlerinde yapılacaktır.Read..

 • / Actual News / — 8.06.2016

  Salihli TSO, 48 kişiye girişimcilik sertifikası dağıttı

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası, KOSGEB girişimcilik eğitimlerini tamamlayan 48 kursiyere daha sertifikalarını teslim etti. Son katılanlarla birlikte Salihli, Kula ve Selendi’de girişimcilik sertifikası alanların sayısı 434’e ulaştı.Read..

 • / Actual News / — 7.06.2016

  İran ile ticaret yapmak isteyenlere Global Fuarcılık’tan davet

  Komşumuz İran’a yönelik yatırım yapmak isteyen, ithalat veya ihracat yapmayı düşünen işadamları için bu ülkede çeşitli hizmetler sunan Global Türk Ticaret Merkezi yetkilileri, Manisa Valiliği brifing salonunda Erdoğan Bektaş’a sunum yaptı. Sunuma Salihli TSO Başkanı İbrahim Yüksel de davet edildi.Read..

 • / Actual News / — 7.06.2016

  Salihli TSO, her gün 750 kişiye iftar yemeği veriyor

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası, Salihli, Kula ve Selendi’de bulunan 5 ayrı yerde toplam 750 kişiye her gün 5 çeşit yemek dağıtımı yapıyor.Read..

 • / Actual News / — 30.05.2016

  Lpg Otogaz İstasyonları Taşıt Dolum Eğitimi

  Odamız bünyesinde ücretli LPG Otogaz İstasyonları Taşıt Dolum Personeli(Pompacı) Eğitimi düzenlenecektir.Başvurular için odamız personeli ile irtibata geçebilirsiniz.Read..

 • / Actual News / — 25.05.2016

  Salihli TSO üyeleri, İç Anadolu’da farklı kültürleri inceledi

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi ve meclis üyelerinden oluşan 86 kişilik bir grup Kapadokya yöresi, Nevşehir, Kayseri ve Konya’da kültür turu gerçekleştirdi. Grup tarihi ve doğal güzelliklerin yanı sıra Hacı Bektaş –ı Veli ve Mevlevilik kültürü hakkında bilgi sahibi oldu.Read..

 • / Actual News / — 19.05.2016

  2 otobüsle 92 kişi Salihli’ye geldi : İzmirlilerden Salihli’de Çarşamba bereketi

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nın kentin tanıtımına yönelik yaptığı organizasyonla İzmir’den iki otobüsle getirilen 92 kişilik grup, esnafın yüzünü güldürdü. Tarihi ve turistik yerleri ziyaret eden Güzelyalı ve Narlıdere semtlerinden gelen İzmirliler, çarşı ve pazarda alışveriş yapıp, Odun Köfte’nin tadına baktı.Read..

 • / Actual News / — 18.05.2016

  Salihlili sigortacılar, yetkili olduklarını tabela ile belirleyecek

  Sigorta acenteleri, belgesiz olarak poliçe kesip haksız rekabete sebep olan kişilerle mücadele etmek için etkili bir yöntem geliştirdi. Belgeli olarak çalışan sigorta acenteleri, yetkili olduğunu belirten, TOBB ile Salihli Ticaret ve Sanayi Odası logolarının bulunduğu tabelayı işyerinin önüne asacak.Read..

 • / Actual News / — 14.05.2016

  Salihli TSO, Ankara’da Manisa Güçbirliği toplantısına katıldı

  Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nın Ankara’da düzenlediği organizasyona Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi ve Meclis üyeleri de katılarak Başkent’te oluşturulan güçbirliğine katkı sağladı.Read..

 • / Actual News / — 13.05.2016

  Selendi'de 66 girişimci adayına sertifika

  Selendi’de düzenlenen 3 ayrı eğitime katılan 75 kişiden 66’sı sertifika almaya hak kazandı.Read..

 • / Actual News / — 13.05.2016

  Salihli TSO’dan, Kula'da 48 kişiye sertifika

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası, KOSGEB girişimcilik eğitimlerini tamamlayan kursiyerlere sertifikalarını teslim etti. Kula’da 48 kişi hibe ve faizsiz krediden oluşan KOSGEB girişimcilik desteğine başvurmanın ilk şartını yerine getirmiş oldu.Read..

 • / Actual News / — 12.05.2016

  Salihli TSO, TOBB Genel Kurulu’na katıldı

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 72. Genel Kurulu Ankara’da yapıldı. Genel Kurul’a Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yüksel’in yanı sıra, Başkan Yardımcıları Taner Kalay ve Günay Topkaya, TOBB Delegesi Ahmet Doğan, Meclis Üyeleri Fatma Gökçe Taşdelen, Emin Yüksel, Ali Rıza Onur, Süleyman Sevinç, İsa Mert ve Genel Sekreter Levent Kılınçaslan katıldı.Read..

 • / Actual News / — 12.05.2016

  İzmirli gruptan Salihli’nin ekonomisine katkı

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nın sponsorluğunda İzmir’den gelen 45 kişilik grup, ören yerlerini ziyaret etti. Çarşıda ve Salihli’nin meşhur Çarşamba Pazarı’nda alışveriş yapan İzmirliler, Odun Köfte’ye hayran kaldı.Read..

 • / Actual News / — 10.05.2016

  Yüksel, Odalar Birliği’nde AB Komisyon toplantısına katıldı

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yüksel, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin Avrupa Birliği Uyum Komisyonu’nda sözcü olarak görev yapıyor.Read..

 • / Actual News / — 2.05.2016

  Yüksel ve Oral, BİGEM toplantısı için Afyon’a gitti

  Salihli TSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yüksel ve Meclis Başkanı Süleyman Oral, BİGEM İşbirliği Protokolü imza törenine katıldı.Read..

 • / Actual News / — 30.04.2016

  Yüksel, Manisa istişare toplantısında fakülteye vurgu yaptı

  Manisa ilindeki ticaret ve sanayi odaları ve ticaret borsalarının yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen ‘İstişare ve Güçbirliği’ toplantısında konuşan Salihli TSO Başkanı İbrahim Yüksel, fakültenin açılması konusunda CBÜ Rektörü’nden destek istedi.Read..

 • / Actual News / — 28.04.2016

  İzmirliler Salihli’ye hayran kaldı

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nın Salihli’nin tanıtımına yönelik yaptığı organizasyonla İzmir’den getirilen 70 kişilik grup, gün boyu Salihli’nin tarihi ve turistik yerlerini ziyaret edip, Sevgi Yolu’nda ve Çarşamba Pazarı’nda alışveriş yapıp, esnafın yüzünü güldürdü.Read..

 • / Actual News / — 28.04.2016

  Salihli TSO, eski meclis üyelerine plaket sundu

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası, 2009-2013 yılları arasında görev yapan meclis üyelerini, vermiş oldukları hizmetten dolayı teşekkür etmek için plaketle onurlandırdı.Read..

 • / Actual News / — 22.04.2016

  23 Nisan

  23 NisanRead..

 • / Actual News / — 21.04.2016

  Girişimci adayları eğitimin bitişini pasta ile kutladı

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nın KOSGEB girişimcilik kurslarından sonuncusu olan 17. eğitim tamamlandı. 9 gün boyunca 70 saat eğitim gören 25 kursiyer, sertifika almaya hak kazanmalarını pasta ile kutladı.Read..

 • / Actual News / — 21.04.2016

  Emniyetin kampanyasına büyük destek

  Doğu’da zorlu koşullarda terörle mücadele eden emniyet teşkilatı mensuplarına moral desteği sağlamak için Salihli Emniyet Müdürlüğü’nün başlattığı kuru üzüm kampanyasına Salihli Ticaret ve Sanayi Odası destek kararı aldı.Read..

 • / Actual News / — 13.04.2016

  Salihli TSO’dan, Kula ve Selendi’deki muhtarlara Türk bayrağı hediyesi

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Kula Kaymakamı Murat Güven ve Selendi Kaymakam Vekili Hakan Güner’i ziyaret ederek, ilçelerindeki muhtarlara dağıtmak üzere Türk Bayrağı ve Salihli TSO logolu duvar saati hediye etti.Read..

 • / Actual News / — 12.04.2016

  Zafer KA, Salihli TSO’da proje bilgilendirmesi yaptı

  Zafer Kalkınma Ajansı tarafından ilan edilen Yenilikçi KOBİ Mali Destek Programı ve Sürdürülebilir Çevre Altyapı Mali Destek Programı konusunda kurum ve kuruluş temsilcilerine detaylı bilgi aktarıldı.Read..

 • / Actual News / — 8.04.2016

  Baş Sağlığı

  Mardin Nusaybin'de hain Teröristlerce şehit edilen Salihli'li Özel Harekat polisi Doğan Sakarya'ya Allahtan rahmet,ailesine Salihlimize ve Milletimize baş sağlığı dilerizRead..

 • / Actual News / — 7.04.2016

  Salihli TSO’dan, Allahdiyen’e 250 çam fidanı

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası A Takımı’nın girişimiyle Salihli TSO Ormanı oluşturma çalışmalarının ilk nüvesi atıldı. Allahdiyen Mahallesi’nin üstünde yer alan göletin yanındaki boş alana 250 çam fidanı dikildi.Read..

 • / Actual News / — 7.04.2016

  Salihli TSO’da 25 kişi organlarını bağışladı

  Salihli TSO’nun Kadınlar Birliği’nin girişimiyle Salihli Devlet Hastanesi’nin ortaklığında düzenlenen Organ Bağışı konulu konferansta dinleyicilere bilgilendirme yapıldı. Seminer sonunda 25 kişi organlarını bağışladı.Read..

 • / Actual News / — 4.04.2016

  Salihli TSO’nun 16. girişimcilik eğitimi başladı

  Salihli TSO’nun yoğun talep üzerine ardı ardına açtığı girişimcilik kurslarından biri daha Oda’da başladı. Yılbaşından itibaren Kula’da 2, Selendi’de 3 eğitim açılırken, Salihli TSO’nun KOSGEB Girişimcilik eğitimi sayısı 16’ya ulaştı.Read..

 • / Actual News / — 31.03.2016

  Salihli TSO’dan muhtarlara bayraklı jest

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası, üyeleri için hazırlattığı Türk bayraklarını ilçedeki toplam 102 muhtara dağıtma kararı aldı. Salihli Muhtarlar Derneği Yönetimini Oda’da ağırlayan Salihli TSO Yönetimi, birlik ve beraberlik duygularını güçlendirmek için Türk bayrağı etrafında birleşme konusunda görüş birliğine vardı.Read..

 • / Actual News / — 29.03.2016

  Salihli TSO A Takımı’ndan, Allco fabrikasına inceleme gezisi

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası A Takımı üyeleri, Salihli Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Allco İçecek Sanayi A.Ş. tesislerine ziyarette bulundu.Read..

 • / Actual News / — 26.03.2016

  Gıda sektörünün sorunlarına çözüm arayışı

  Gıda sektöründe faaliyet gösteren üyelerini bir araya getiren Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, ilgili kurum temsilcilerinin de katıldığı toplantıda başlıca sorunların nasıl çözülebileceği konusunda fikir alışverişinde bulundu.Read..

 • / Actual News / — 21.03.2016

  YILLIK İŞLETME CETVELİ DUYURUSU

  Sanayi işletmelerinin her yıl vermek zorunda olduğu; bir önceki yıla ait faaliyetleri ile ilgili yıllık işletme cetvelini; Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığı web sayfasında bulunan E-Hizmetler bölümünde yer alan "Sanayi Sicil Bilgi Sistemi" veya "https://sanayisicil.sanayi.gov.tr/" adresinden sisteme ait kullanıcı adı-şifre oluşturarak giriş yapılıp giriş ekranında yer alan kullanım klavuzlarını dikkate alarak açılan sayfada yer alan "Kayıtlı işletmelerim" menüsünü tıklayarak işlemlerin tamamlanması ve anket formunun doldurulması gerekmektedir.Read..

 • / Actual News / — 21.03.2016

  Salihli TSO’da enerji verimliliği eğitimi verildi

  “Binalarda Enerji Verimliliğinin Arttırılması Projesi Diyalog Başlangıç Eğitimi” Salihli Ticaret ve Sanayi Odası ile Salihli Belediyesi’nin işbirliğinde gerçekleştirildi.Read..

 • / Actual News / — 18.03.2016

  ÇANAKKALE GEÇİLMEZ

  ÇANAKKALE GEÇİLMEZRead..

 • / Actual News / — 17.03.2016

  Salihli TSO’dan Öz Salihli’ye ziyaret

  Salihli’den Manisa, Balıkesir ve Denisli’ye yolcu taşıyan Öz Salihli Turizm de Salihli Vizyon Dergisi’ni otobüslerine koyacak.Read..

 • / Actual News / — 17.03.2016

  Salihli Vizyon Dergisi, Güven ve Manisa otobüslerine konulacak

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, ilçenin iki yolcu taşımacılığı firması Salihli Güven ve Öz Salihli’nin yetkililerini ziyaret etti. İzmir, Manisa, İstanbul, Antalya, Denizli ve Balıkesir’e sefer düzenleyen iki firmanın otobüslerine Salihli’nin tanıtımı için Salihli Vizyon Dergisi konulması kararı alındı.Read..

 • / Actual News / — 9.03.2016

  Salihli’nin girişimci kadınlarına, hemcinslerinden ödül

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Kadınlar Birliği, işlerinde başarılı olan, girişimcilikleriyle fark yaratan hemcinslerine ödül sundu. Gecede, Hürriyet Ege yazarı Ayçe Dikmen de “Ege’nin Öncü Kadınları” belgeselini sunup, aynı isimli kitabını imzaladı.Read..

 • / Actual News / — 3.03.2016

  Salihlili iş dünyası, vergi onuru yaşadı

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası, en çok kurumlar ve gelir vergisi ödeyen, en çok ihracat yapan, en çok istihdam sağlayan üyelerine plaket sundu. Oda yönetimi, 45 yıllık faal üyelerini ve büyümede Türkiye genelinde ilk 100’e giren OSB’deki iki firmayı da ödüllendirdi. Oda Başkanı Yüksel, haksız rekabet ve asgari ücret artışının iş dünyasının en önemli sorunları olduğunu ifade etti.Read..

 • / Actual News / — 1.03.2016

  Salihli TSO üyesi inşaatçılar, Seramik Fuarı’nı gezdi

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası, İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 28. UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’na ziyaret gerçekleştirdi.Read..

 • / Actual News / — 27.02.2016

  Salihli TSO üyeleri, Dubai Gıda Fuarı’na katıldı

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odas’ndan 19 üye, 21-25 Şubat tarihleri arasında düzenlenen ve dünyanın en büyük iki fuarından biri olan Dubai Gulfood’u ziyaret etti.Read..

 • / Actual News / — 24.02.2016

  Salihlili genç işadamları, değişime yön verme eğitimi aldı

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası A Takımı, uluslararası Hill International firması tarafından “Değişime Yön Vermek” eğitimi aldı.Read..

 • / Actual News / — 18.02.2016

  Kula ve Selendi’nin acil 10 sorunu belirlendi

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’na bağlı ilçeler Kula ve Selendi’deki meslek odaları başkanları Salihli’de bir araya gelerek, iki ilçenin öncelikli 10 sorununu tespit etti.Read..

 • / Actual News / — 17.02.2016

  54 girişimci adayı, Salihli TSO’dan sertifika aldı

  Salihli TSO’nun yoğun talep üzerine ardı ardına açtığı iki girişimcilik eğitiminden toplam 54 kişi sertifika aldı. Yeni girişimcileri teşvik etmeyi misyon edinen Salihli TSO’dan girişimci sertifikası alanların sayısı 284’e ulaşmış oldu.Read..

 • / Actual News / — 16.02.2016

  10’DAN AZ ÇALIŞANLI AZ TEHLİKELİ SINIFTA YER ALAN İŞ YERLERİ DİKKAT!

  İlgi kayıtlı yazıda, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun 6’ncı maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinde; "Belirlenen niteliklere ve gerekli belgeye sahip olmayan ancak 10’dan az çalışanı bulunan ve az tehlikeli sınıfta yer atan işyeri işverenleri veya işveren vekili tarafından Bakanlıkça ilan edilen eğitimleri tamamlamak şartıylaRead..

 • / Actual News / — 16.02.2016

  Yolcu Taşımacılığında Sınır Kapılarındaki Yığılmalar

  Karayolu TaşımaYönetmeliği çerçevesinde,uluslararası yolcu taşımalarının daha verimli,Read..

 • / Actual News / — 16.02.2016

  Ölçü aletlerinin periyodik muayene müracaatları 29 Şubat’ta son

  Ölçü ve ölçü aletlerinin 2016 yılı periyodik muayene müracaatları 1 Ocak tarihinde başlamış olup, 29 Şubat 2016 Pazartesi günü mesai bitiminde sona erecektirRead..

 • / Actual News / — 16.02.2016

  TMGD İstihdamı Hakkında

  TMGD İstihdamı Hakkında Ulaştırma,Denizcilik ve haberleşme Bakanlığı,Tehlikeli Mal ve Kombine Taşımacılık Düzenleme Genel Müdürlüğünden alınan bir yazıda,ülkemizin 30/11/2005 tarih ve 5434 sayılı Kanun ve taraf olduğu’’Tehlikeli Malların Karayoluyla Uluslararası taşınmasına ilişkin Avrupa Anlaşması(ADR) Çerçevesinde yürürlüğeRead..

 • / Actual News / — 10.02.2016

  Salihlili işadamlarına arabuluculuk konferansı

  Arabulucu Avukat Eren İlhan Güney, Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nda, uyuşmazlıklarda başvurulan ve mahkemelerdeki dava yükünü azaltması beklenen arabuluculuk konusunda yeni gelişmeleri ve yararlarını anlattı.Read..

 • / Actual News / — 4.02.2016

  Zorunlu Trafik Sigortası artışına Salihli TSO’dan açıklama

  Günlerdir gündemde olan ve araç sahiplerinin olumsuz etkilendiği zorunlu trafik sigortasında yapılan artış ile ilgili Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve Sigortacılık Meslek Komitesi Sözcüsü Bayram Emir Yorguncu açıklamada bulundu.Read..

 • / Actual News / — 1.02.2016

  Salihli TSO ile ING Bank arasında protokol imzalandı

  Protokole göre Salihli Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri, ING Bank kredilerinden avantajlı olarak yararlanabilecek.Read..

 • / Actual News / — 1.02.2016

  Salihlili iş dünyası markalaşmayı öğrendi

  Zafer Kalkınma Ajansı’nın tamamını desteklediği “Markalaşma” eğitiminden, Salihli Ticaret ve Sanayi Odası üyesi 22 kişi yararlandı.Read..

 • / Actual News / — 1.02.2016

  ENTEGRE UYGULAMA EĞİTİMİMİZ

  MANİSA İLÇE ODA VE BORSALARI İLE KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ 2015 VERSİYONU VE ODA VE BORSALARDA ENTEGRE UYGULAMA EĞİTİMİMİZİN BİRİNCİ AYAĞI OLAN TEORİK EĞİTİMİMİZİ TAMAMLADIKRead..

 • / Actual News / — 30.01.2016

  ARABUCULUK

  ArabuluculukRead..

 • / Actual News / — 21.01.2016

  15 Oda başkanıyla Salihli ekonomisindeki 10 temel sorun belirlendi

  Salihli’deki 15 Oda’nın başkanları, bir araya gelerek, başta yarım kalmış fakülte binası, doğalgaz, kalifiye eleman sorunu, HES, okul üzümü, Gümrük Müdürlüğü gibi önemli sorunları tespit edip, alt alta sıraladı.Read..

 • / Actual News / — 14.01.2016

  İMKB Mesleki Lisesi’nden Salihli TSO’ya teşekkür

  Salihli İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ yöneticileri, araştırma ve inceleme teknik gezisinin sponsorluğunu üstlenen Salihli TSO Yönetimine teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.Read..

 • / Actual News / — 13.01.2016

  Salihli TSO, Kula’da 50 kişiye girişimcilik kursu verecek

  Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’u makamında ziyaret eden Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri, Kula’da belediye ile koordineli olarak iki ayrı sınıfta KOSGEB girişimcilik kursu açma konusunda karar aldı.Read..

 • / Actual News / — 11.01.2016

  Salihli TSO, 'İşletme körlüğü' eğitimi düzenledi

  Celal Bayar Üniversitesi Öğretim Görevlisi Doç Dr. Bernur Açıkgöz, Salihlili işletme sahiplerine yenilikçiliğin, girişimcilik ve işteki başarının temel unsurları olduğunu anlattı.Read..

 • / Actual News / — 8.01.2016

  Kadınlar, meme kanseri konusunda bilgilendi

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nda “Meme Sağlığı ve Hastalıkları” konulu bir konferans veren Op. Dr. Cüneyt Tuğrul, hastalıkta başlıca sebebin stres olduğuna dikkat çekerek, konferansı ilgiyle izleyen kadınlara “stres kontrolü”nün önemini anlattı.Read..

 • / Actual News / — 6.01.2016

  Otomotivciler, çırak ve usta bulamamaktan şikayetçi

  Salihli TSO’da bir araya gelen otomotiv sektörü temsilcileri, kalifiye eleman sıkıntısının katlanılmaz boyutlara ulaştığını belirterek, bu konuda yetkililerin çare bulmasını istedi.Read..

 • / Actual News / — 5.01.2016

  Salihli TSO’dan, az tehlikeli işyerlerine eğitim uyarısı

  Az tehlikeli sınıfına giren işyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri işveren veya vekili tarafından yürütülebilecek. Bu eğitimden yararlanmak için son başvuru tarihi 15 Ocak olarak belirlendi.Read..

 • / Actual News / — 31.12.2015

  YENİ YIL

  Yeni YılınRead..

 • / Actual News / — 30.12.2015

  Salihli TSO’nun, hükümetten öncelikli 5 beklentisi var

  Salihli TSO’nun 2015 yılının son Meclis toplantısında konuşan Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yüksel, öncelikli beklentilerini Suriye sınır güvenliği ve Türkiye’de yaşayan Suriyelilere çözüm bulunması; Rusya ile yaşanan uçak düşürme krizi, Irakla yaşanan Başika kampı krizi, Doğu ve güneydoğu illerinde yaşanan terör eylemlerinin sona ermesi ile 2016 yılında uygulanacak asgari ücret konusu olarak özetledi.Read..

 • / Actual News / — 29.12.2015

  Ziraat Bankası’ndan, girişimci kadınlara pozitif ayrımcılık

  Ziraat Bankası Salihli Şubesi Müdürü İsmet Öztürk, Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yüksel’i ziyaret ederek, bankanın kadınlara yönelik sunduğu yeni destekleri anlattı. Bankanın Girişimci Müşteri İlişkileri Yetkilisi Naci Tokur ile birlikte geldiği ziyarette “Ziraatli Kadın Girişimci Destek Paketi” hakkında bilgi veren Öztürk, şunları anlattı:Read..

 • / Actual News / — 22.12.2015

  Karekodlu Çek

  15 Haziran 2015 tarihi itibariyle uygulamaya başlayan Karekodlu Çek,ticaret hayatını doğrudan ve olumlu yönde etkileyecek,yeni ve çok önemli finansal üründür.Read..

 • / Actual News / — 18.12.2015

  Tekir: “Dünya yeniden şekilleniyor, Türkiye güçlü olmalı”

  Salihli MYO’nun kurucularından eski Devlet Bakanı Prof. Sabri Tekir, Salihli TSO’da “Küresel Ekonomi ve Jeopolitik” konulu bir konferans verdi. Öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği konferansta, Salihli TSO’nun Sardes Konferans Salonu tıklım tıklım doldu.Read..

 • / Actual News / — 15.12.2015

  Salihli TSO, 54 girişimci adayını mezun etti

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği eşzamanlı iki girişimci kursu daha tamamlandı. 70 saatlik eğitimlerini tamamlayan 54 kursiyer, mezuniyetlerini kendilerinin hazırladığı börek ve tatlılar eşliğinde kutladı.Read..

 • / Actual News / — 15.12.2015

  Küresel Ekonomi ve Jeopolitik Konferansı

  Eski Devlet Bakanı Prof.Dr.Sabri TEKİR'in konuşmacı okarak katılacağıRead..

 • / Actual News / — 10.12.2015

  Dünya İnsan Hakları Günü

  10 Aralık Dünya İnsan Hakları GünüRead..

 • / Actual News / — 7.12.2015

  Dubai İş ve İnceleme Gezisi

  Odamızca 21 – 25 Şubat 2016 tarihleri arasında Dubai İş ve İnceleme Gezisi düzenlenecektir.Read..

 • / Actual News / — 5.12.2015

  Salihli Kirazı’na HES tehdidi

  Salihli kirazı, en önemli üretim alanları olan Allahdiyen Mahallesi’nde yapılması planlanan Hidroelektrik santrali nedeniyle tehlike altında. Lezzeti, kalp şeklindeki görüntüsü ve dayanıklılığı sebebiyle ihracatçıların göz bebeği olan Salihli Kirazı’nın HES’in yapılması halinde yok olma tehdidi ile karşı karşıya olduğu belirtiliyor.Read..

 • / Actual News / — 3.12.2015

  3 Aralık Dünya Engelliler Günü

  3 Aralık Dünya Engelliler GünüRead..

 • / Actual News / — 2.12.2015

  Dubai ,Birleşik Arap Emirlikleri İş ve İnceleme Gezisi

  21-25 Şubat 2016 Dubai,Birleşik Arap Emirliklerine İş ve İnceleme Gezisi düzenlenecektir.Read..

 • / Actual News / — 27.11.2015

  Fas İş ve İnceleme Gezisi Düzenlenecektir

  06-11 Aralık 2015 tarihleri arasında Fas İş ve İnceleme Gezisi DüzenlenecektirRead..

 • / Actual News / — 25.11.2015

  Kula ve Selendili vergi rekortmenlerinin ödül gururu

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası, Kula ve Selendi’de en çok kurum ve gelir vergisi ödeyen, en çok ihracat yapan ve en fazla istihdam sağlayan üyelerini plaketle ödüllendirdi. Oda, ayrıca bu yıl ilk kez 40 yıllık üyeleri Ziraat Bankası Kula Şubesi, Halk Bankası Kula Şubesi ve Palabıyık Kollektif Şirketi’ne özel ödül takdim etti.Read..

 • / Actual News / — 24.11.2015

  24 Kasım Öğretmenler Günü

  24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu OlsunRead..

 • / Actual News / — 23.11.2015

  Rella Gıda, en hızlı büyüyen 97. şirket

  TEPAV'ın "Türkiye 100" sıralamasında 97. olan peynir üreticisi Rella Gıda'yı ziyaret eden Salihli TSO Yönetimi, şirkete tebrik ziyaretinde bulundu.Read..

 • / Actual News / — 23.11.2015

  Gündoğdu Gıda en hızlı büyüyen 66. şirket

  Salihli Organize Sanayi Bölgesi’nde peynir üretimi yapan Gündoğdu Gıda'yı ziyaret eden Salihli TSO Yönetimi, TOBB’un belirlediği en hızlı büyüyen şirketlerin yer aldığı “Türkiye 100” sıralamasında 66. olan firmanın yöneticilerine tebriklerini iletti.Read..

 • / Actual News / — 19.11.2015

  Salihli TSO’dan öğrencilere 1600 mont

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası, Salihli, Kula ve Selendi’deki ilk ve ortaokullarda öğrenim gören öğrencilere 1600 mont dağıtacak. Montlardan 1100 adedi Salihli’ye, geri kalan 500 adedi ise Kula ve Selendi’ye paylaştırılacak.Read..

 • / Actual News / — 16.11.2015

  Emin Yüksel’:“Çekirdeksiz kuru üzüm ihracatında iyi bir planlama şart”

  Çekirdeksiz kuru üzüm rekoltesinde geçtiğimiz yıla göre yüzde 40 oranında azalma olduğunu belirten Salihli TSO Tarım Ürünleri Meslek Grubu Üyesi Emin Yüksel, dünya genelinde de rekolte düşüklüğü olduğu için ihracatta iyi bir planlama gerektiğine dikkat çekti.Read..

 • / Actual News / — 12.11.2015

  Manisalı Oda ve Borsa başkanları yeni hükümette bakanlık beklentisinde

  Manisa TSO'daki toplantıya katılan il genelindeki Oda ve Borsa başkanları, yeni hükümette Tarım Bakanı'nın Manisalı olması gerektiği görüşünde birleşti.Read..

 • / Actual News / — 10.11.2015

  KOBİ Proje Destek Programı, Salihli TSO’da tanıtıldı

  KOSGEB veri tabanına kayıtlı üyelerin, teklif çağrısına çıkılan konularda hazırlayacakları projelere 55 milyon TL’lik destek sağlanması öngörülüyor. Destek üst sınırı 150 bin TL olarak belirlendi.Read..

 • / Actual News / — 9.11.2015

  Salihli ve Turgutlu iş dünyası deneyimlerini paylaştı

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, komşu Oda Turgutlu TSO’yu ziyaret ederek, bilgi alışverişinde bulundu. Oda yöneticileri projeleri ve faaliyetleri hakkında bilgi alışverişinde bulundu.Read..

 • / Actual News / — 6.11.2015

  Dubai İş ve İnceleme Gezisi

  Dubai 6.Meslek Grubu İnşaat ve Yapı iş inceleme Gezisi DüzenlenecektirRead..

 • / Actual News / — 28.10.2015

  Salihli TSO, eşzamanlı iki ayrı kursta 60 girişimci adayı yetiştirecek

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası, başvuran sayısı çok olunca, yeni girişimciler yetiştiren KOSGEB kurslarından ikisini aynı anda düzenleme kararı aldı. Kasım ayının ilk haftasında iki kursta 60 kişi girişimciliğin püf noktaları hakkında eğitim görecek.Read..

 • / Actual News / — 26.10.2015

  Vakıfbank’tan KOBİ’lere 60 aya varan vade imkânı

  KOSGEB ve Vakıfbank, KOBİ’lerin ihtiyaçlarını uygun koşullarla karşılayacak bir işbirliğini hayata geçirdi. Bankanın sunduğu imkânları öğrenmek ve üyelerine bilgi vermek üzere Salihli Şubesini ziyaret eden Salihli TSO Yönetimi, kriterlere uygun olan üyelerini sunulan imkânlardan yararlanmaya davet etti.Read..

 • / Actual News / — 24.10.2015

  Salihli TSO A Takımı, yeni üyelerle büyümeyi hedefliyor

  Dört yıl önce faaliyete geçen A Takımı, yeni yönetimle faaliyetlerini daha geniş katılımlı olarak sürdürmeyi amaçlıyor.Read..

 • / Actual News / — 23.10.2015

  Kocatürk Koleji, Salihli'de eğitim-öğretime başladı

  Kocatürk Koleji 7. okulunu Salihli’de açtı. Kolej Müdürü Tuba Kırılmış Akıncı’yı ziyaret eden Salihli TSO Yönetimi, "hayırlı olsun" dileğinde bulundu.Read..

 • / Actual News / — 21.10.2015

  Salihli TSO, doğalgaz için harekete geçti

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, doğalgazın Salihli’ye gelmesi için güçlerini birleştirdi. Ziraat Bankası’nda bir araya gelen üyeler, 335 TL’lik bağlantı bedellerini yatırdı.Read..

 • / Actual News / — 21.10.2015

  Açı Temel Lisesi'ne Ziyaret

  Dershaneden temel liseye dönüşen Açı Okulun ’da 46 öğrenci eğitim görüyor.Read..

 • / Actual News / — 14.10.2015

  Final Temel Lisesi'ne ziyaret

  Dershaneden temel liseye dönüşen Final'de 82 öğrenci eğitim görüyor.Read..

 • / Actual News / — 14.10.2015

  Uğur Ata Temel Lisesi'ne ziyaret

  Dershaneden temel liseye dönüşen Uğur Ata'da 151 öğrenci eğitim görüyor.Read..

 • / Actual News / — 14.10.2015

  Salihli'de eğitim alternatifleri arttı

  Dershanelerin kapatılarak yerine temel liselerin açılmasıyla Salihli’de eğitim alanında köklü değişiklikler meydana geldi. Bir yılda 7 özel lise ruhsatının alındığı Salihli’deki bu değişimi yerinde gözlemek için Salihli TSO yönetimi, Önal Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti.Read..

 • / Actual News / — 10.10.2015

  Konum Koleji 300 öğrencisi ile eğitime başladı

  Salihli TSO Yönetimi, eğitim-öğretime bu yıl başlayan konum Koleji'ni ziyaret etti. Kolejin Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkaplan, 300 öğrenci ile sınavlara hazırlık formatında eğitim verdiklerini ifade etti.Read..

 • / Actual News / — 10.10.2015

  Fen Bilimleri Koleji'ne Salihli TSO'dan "hayırlı olsun" ziyareti.

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası, eğitim öğretime bu yıl başlayan Fen Bilimleri Koleji’ni ziyaret etti. Kolejin anaokulu, ilkokul, ortaokul, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesinde toplam 676 öğrenci bulunuyor.Read..

 • / Actual News / — 7.10.2015

  Beyaz eşya sektörünün sorunları Salihli TSO’da mercek altına alındı

  Dayanıklı tüketim malları alanında faaliyet gösteren üyelerinin sorunlarını tespit etmek amacıyla sektörel bir anket uygulaması yapan Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, elde edilen sonuçları üyeler ve ilgili kurum temsilcilerinin katılımıyla Oda’da düzenlenen toplantıda ele aldı.Read..

 • / Actual News / — 1.10.2015

  Baş Sağlığı

  Batman'da hain saldırıda şehit olan Kula'lı Polis Nedim ERBAYRead..

 • / Actual News / — 23.09.2015

  Kurban Bayramı Kutlaması

  kurban BayramıRead..

 • / Actual News / — 17.09.2015

  Ziraat Bankası, takibe düşmüş kredi ve kredi kartlarına avantaj sağlıyor

  Salihli Ziraat Bankası Müdürü İsmet Öztürk Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek, bankanın sunduğu avantajlar hakkında bilgilendirmede bulundu.Read..

 • / Actual News / — 15.09.2015

  Salihli’de STK Başkanları “Teröre hayır, kardeşliğe evet” deklarasyonu yayınladı

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nda bir araya gelen 17 Sivil Toplum Kuruluşu’nun Başkanları, son günlerde artan terör saldırılarına karşı birlik mesajı vererek, ortak deklarasyon yayınladı. Salihli Ticaret ve Sanayi Odası. Ticaret Borsası, Ziraat Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri ile esnaf odalarının başkanlarının katıldığı ortak toplantıda, Salihli TSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yüksel şu deklarasyon metnini okudu:Read..

 • / Actual News / — 8.09.2015

  Baş Sağlığı

  Dağlıca'da hain saldırıda şehit olan;Read..

 • / Actual News / — 7.09.2015

  Salihli TSO’nun KOSGEB Girişimcilik Eğitimi’ne Yoğun Başvuru

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nın önümüzdeki Ekim ayında gerçekleştireceği KOSGEB girişimcilik eğitimi için müracaat edenlerin sayısı 83’e ulaştı. Başvuranlar arasında yapılacak eleme sonunda 30 kişi 70 saatlik eğitime katılıp sertifika almaya hak kazanacak.Read..

 • / Actual News / — 1.09.2015

  1 Eylül Dünya Barış Günü

  1 Eylül Dünya Barış Günü Kutlu OlsunRead..

 • / Actual News / — 1.09.2015

  30 Ağustos Zafer Bayramı

  30 Ağustos Zafer Bayramı’nı bize armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve İstiklal mücadelesinin bütün kahramanlarını minnetle, saygıyla ve şükranla anıyoruz.Read..

 • / Actual News / — 18.08.2015

  İbrahim Yüksel, Ege TV’de Salihli ekonomisini anlattı

  İzmir’den yayın yapan Ege TV’nin Ege Finans Programı’na konuk olan Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yüksel, çekirdeksiz kuru üzüm fiyatlarındaki dalgalanmanın lisanslı depoculukla çözümlenebileceğini, bu konuda çalışmalar yapılmasını beklediklerini ifade etti.Read..

 • / Actual News / — 24.07.2015

  Ab Proje Bilgilendirme

  Ab Projeleri Hakkında Bilgilendirme ToplantısıRead..

 • / Actual News / — 24.07.2015

  24 Temmuz Basın Bayramı

  24 Temmuz Basın BayramıRead..

 • / Actual News / — 20.07.2015

  Salihli Protokolü İle Belediye'de Bayramlaşmamız

  BayramlaşmaRead..

 • / Actual News / — 16.07.2015

  Bayram Mesajı

  Bayram MesajıRead..

 • / Actual News / — 15.07.2015

  Hayırseverlere, Salihli TSO’dan iftarlı teşekkür

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Salihli, Kula ve Selendi’de 5 ayrı yerde verdiği iftarların maddi kaynağını sağlayan hayırseverlere, Lidya Sardes Otel’de düzenlenen iftar yemeği ile teşekkür etti.Read..

 • / Actual News / — 14.07.2015

  Salihli TSO Yönetimi, Selendi’de iftar yemeğine katıldı

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri Selendi’de iftar yemeğine katıldı. STSO tarafından her gün verilen iftar yemeğine Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yüksel, Başkan Yardımcıları Taner Kalay ve Günay Topkaya, Oda’nın Selendili Yönetim Kurulu Üyesi Yunus Kaya ile diğer meclis üyeleri katıldı.Read..

 • / Actual News / — 13.07.2015

  Salihli TSO, Ekonomi Üniversitesi ile indirim protokolü imzaladı‏

  Salihli TSO üyelerinin çocukları, Ekonomi Üniversitesi’nde indirimli okuyacakRead..

 • / Actual News / — 8.07.2015

  Kula protokolü, Salihli TSO'nun iftar çadırında buluştu

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Kula Yunus Emre Anadolu Lisesi bahçesinde kurulan iftar çadırında, Oda yöneticileri Kula protokolü ile bir araya geldi.Read..

 • / Actual News / — 29.06.2015

  Salihli TSO’dan her gün 800 kişiye iftar yemeği

  Salihli TSO Yönetimi, 2005 yılında başlattığı iftar yemeği verme geleneğini bu yıl da sayıyı artırarak devam ettiriyor.Read..

 • / Actual News / — 29.06.2015

  Sektör temsilcileri, Salihli’ye Turizm Meslek Lisesi istiyor

  Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nın sektörel analizlerinden sekizincisi turizm sektörüne yönelik olarak gerçekleştirildi.Read..

Next
İbrahim YÜKSEL
Announcements
 • 1DEC2016

  2017 Year Member Training Analysis

  Mail to the members of the chamber, member visits, results of the questionnaire made by the members who come to the room, the questionnaire made Read More

 • 30NOV2016

  About Kosgeb Entrepreneurship Study

  30/11/2016 Our room with the date of registration will be made between 09: 00-17: 00 hours of the participants who filled out the application form Read More

 • 29NOV2016

  About Foreign Trade Announcements

  01/12/2016 Analysis of Yildiz Member Training Odeziz members mail, member visit, survey result made by the members who come to the room Result of the Read More

 • 7NOV2016

  About Kosgeb Entrepreneurship Consultation

  You can personally apply for Kosgeb Entrepreneurship Trainings from & nbsp; & nbsp; 07-29 November 2016 to Odamız Kosgeb Representative Read More

 • 3NOV2016

  Foreign Trade Information Seminar

  Manisa Trade Chamber of Commerce and Industry, Manisa Chamber of Commerce and Industry, Alaşehir Chamber of Commerce and Industry and Ministry of Economy hosted Manisa Read More

 • 17OCT2016

  Scholarship Winners

  You can access the list of scholarship winners by 2016 from the Social Services - Social Aids - Education Aids Link Read More

 • 17OCT2016

  Kosgeb Initiative Training to be Opened

  Önümüzdeki günlerde açılacak KOSGEB Girişimcilik eğitimi ön başvurusu için odamıza şahsen başvurup İSİM-SOYİSİM-TELEFON numaranızı yazdırabilirsiniz Read More

 • 29JULY2016

  Anketlerimiz Hakkında

  Odamızla ilgili olarak düzenlemiş olduğumuz anketleri STSO-ANKETLER Bölümünden doldurup bizimle paylaşabilirsiniz Read More

 • 21MARC2016

  Kosgeb Girişimcilik Mulakatı Hakkında

  Odamız tarafından açılacak olan KOSGEB GİRİŞİMCİLİK Mülakatımız 25/03/2016 tarihinde yapılacaktır. Müracaatlar odamıza şahsen yapılacak olup 24/03/2016Perşembe akşamı mesai bitimine  (17:30) kadar odamıza yapmanız gerekmektedir. Read More

 • 1MARC2016

  Ticaret Sicil den Önemli Duyuru

  29.02.2016 Pazartesi saat 12:00 den sonra Mersis sistemi üzerinden şirket ana sözleşmelerini hazırlayıp onaya gönderen kullanıcılar,şirketler  için potansiyel vergi numarasını vergi dairelerine gitmeden sistem üzerinden Read More

 • 5NOV2015

  STSO Kimlik Kartı Dağıtımı

  Odamıza Kimlik Kartı için Evrak bırakan üylerimizin kimlik kartları odamıza gelmiştir.Kimlik kartlarını odamızdan alabilirler
  Read More

 • 2OCT2015

  Burs Kazanan Öğrenciler

  Bursu Kazanan Öğrencilerin Listesini  Sosyal Hizmetler Menüsünden Sosyal Yardımlar ve Eğitim Yardımları Menüsünden öğrenebilirsiniz.
  Read More

 • 1SEPT2015

  STSO Kimlik Kartı

  STSO Kimlik Kartlarını yeniletmek isteyen üyelerimizin 2Adet Fotğraf ve 1 adet T.C Kimlik Fotokopisi ile odamıza müracaat etmeleri rica olunur.
  Read More

 • 24AGUST2015

  Tehlikeli Maddelerin Demiryolu ile Taşınması


  Ulaştırma,Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığından alınan bir yazıda,''Tehlikeli Maddelerin Demiryolu ile Taşınması Hakkında Yönetmelik''in 16/07/2015 tarih ve 29418 sayılı Resmi Read More

 • 6AGUST2015

  Vizyon Dergisi 40. Sayısı Yayında

  Salihli Vizyon Dergimizin Temmuz-Ağustos-Eylül Ayı 40. Sayısı yayınlandı. İnternet sitemiz üzerinden okuyabilirsiniz. Read More

 • 22JULY2015

  Tehlikeli Mal Taşımacılığı Hakkında Duyuru!!

  Karayolu Mal Taşımacılığının izlenmesi,kontolu ve uygulması modelinin detaylandırılması'' Başlıklı bileşeni kapsamında tehlikeli mal taşımacılığında kullanılan araçlar,taşıma birimleri ve ambalaj testleri,periyodik muayeneleri onayları ve sertifikalandırılmalarıyla ilgili Read More

 • 20JULY2015

  Worldfood İstanbul Gıda 2015

  Worldfood İstanbul GIDA 2015 - 23. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı bölgedeki en büyük uluslararası buluşma noktası olarak 03 - 06 Eylül 2015 tarihleri Read More

 • 20JULY2015

  IWE İstanbul Water Expo 2015

  03-05 Eylül 2015 tarihleri arasında İFM İstanbul Fuar Merkezi'nde 150'ye yakın yerli ve yabancı teknoloji, ekipman ve hizmet firmasının katılımı ile düzenlenecek olan IWE İstanbul Read More

Salihli Vision Magazine

Salihli's Interview
Total Login
1965621


Online
6